20 Şubat 2014 Perşembe

Vichy Dercos Neogenic Ampül Serum Şok fiyat 165 TL

Vichy Dercos Neogenic Serum ve Vichy Dercos Neogenic Şampuan


Vichy ürünleri , Dercos Neogenic Saç Bakım Serumu ve Vichy Dercos Neogenic Şampuanı piyasaya sundu .  Saç dökülmesi ve zayıflayan saçlara çözüm üreten bu yenilikçi formüle sahip ürünler, sunulduğu ilk günden bu yana öok büyük ilgi gördü. Vichy Dercos Neogenic kullananlar tarafından çeşitli platformlarlada paylaşılan yorum ve bilgilerde, ürünün etkinliği ve başarısı dile getiriliyor.

Vichy Dercos Neogenic Serum fiyatı : 249 TL  lik fiyat www.kozvi.com sitesinde ise %35'e varan indirimle satılmakta. Vichy Dercos Neogenic Serum SADECE 165,00 TL
http://kozvi.com/?urun-12953-vichy-dercos-neogenic-28-ampul

Vichy Dercos Neojenic, Saç dökülmesine karşı önleyici ve canlandırıcı tedavi sağlıyor . Ana pakette Saç Serumu şeklinde bakım ampülleri, uygulama aparatı ile birlikte veriliyor.

Kılcal Rönesans ile günlük saç bakımı ve onarıcı tedavi imkanı sunuyor. Bu üstün formül Kök hücreler ve yeni saç oluşumunu sağlamak için geliştirilmiştir. Kafa derisi görülecek kadar saçları seyrelmiş olan erkek ya da bayan herkesçe kullanılabilir.

Vichy Dercos Neojenic Uygulaması son derece kolay ve saçta ağırlık bırakmayan bir formüle sahiptir. Son derece hoş kokusu olan bir serumdur. Losyon çabuk emilir ve hiçbir yağlı bir tabaka bırakmaz.

Vichy Dercos Neogenic 28 ampül
Ergonomik masaj ucu taşıyan uygulama aparatı ile son derece keyifli bir tecrübe yaşamanızı sağlar. Uygulama esnasında kan dolaşımını arttırıcı mikro sirkülasyonu hissedeceksiniz.
Hassas cilt ve saç derisi için uygundur. Hipo allerjeniktir.

Vichy Dercos Neogenic Ampülilk duyurulduğu günlerden bu yana , sahip olduğu teknoloji nedeni ile hem bilim adamları hem de kullanıcılar üzerinde büyük bir merak uyandırmıştı. Mayıs 2013 te ilk kez satışa sunulan ürün kısa sürede etkisini kanıtlayarak çok büyük bir kullanıcı sayısına ulaştı.
Vichy Dercos Neogenic ampül kullanan kişiler daha ilk kutu bitmeden ürünün etkisini hissetmeye başladıklarını ve saç tellerindeki kalınlaşmanın yanında, hem saç derilerinin hem de saç tellerinin gözle görülür şekilde güçlendiğini ifade ediyorlar.

Vichy Dercos Neogenic kullananlar çeşitli forum ve blog sitelerinde yaptıkları yorumlarda ürünü kesinlike öneriyor ve tavsiye ediyorlar.

Vichy Dercos Neogenic Ampül’'den kısa süre sonra   Vichy Dercos Neogenic Şampuan kullanıma sunuldu bu ürünü de kullananlar oldukça memnunlar.

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

Ayrıca şampuanlarla ile zenginleştirilmiş set aldığınızda daha da avantajlı oluyorsunuz.


0 yorum:

Yorum Gönder